KARiTEe w zgodzie z naturą

świece naturalne, ręcznie robione, z naturalnego wosku - KARiTEe

Świece prezentowe i zestawy prezentowe

 

Z okazji lub bez, podaruj, ponieważ nic nie sprawia tak wielkiej przyjemności jak szczery uśmiech i radość bliskiej Ci osoby z otrzymania prezentu. Jeżeli szukasz niebanalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, to jesteś we właściwym miejscu.

W naszym sklepie znajdziesz piękne zestawy upominkowe – woski sojowe z kominkami, dekoracyjne lampiony czy świece prezentowe.  Zestawy zapakowane są w eleganckie pudełko prezentowe, przewiązane wstążeczką z dedykacją. Pięknie zapakowany prezent to wyraz szacunku dla osoby, którą chcesz obdarować.

Zestaw składający się z dwóch dowolnie wybranych świec sojowych

świece sojowe na prezent

Zestawy z kominkiem oraz woskami sojowymi z olejkami eterycznymi

Nasza propozycja to zestaw składający się z kominku zapachowego, opakowania lub dwóch (w zależności od wyboru) zapachowych wosków sojowych z zatopionymi suszonymi roślinami, cynamonem, pomarańczą i anyżem, w zależności od wybranego zapachu oraz opakowania ekologicznych oraz naturalnych, sojowych podgrzewaczy. Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko prezentowe, przewiązane wstążeczką i karteczką z dedykacją "Pięknych chwil!". Pięknie zapakowany prezent to wyraz szacunku dla osoby, którą chcesz obdarować.

zestaw z kominkiem

Woski sojowe z olejkami eterycznymi- opakowanie zawiera 6 szt. wosków sojowych do kominków, które są pachnące, a nie syntetycznie zapachowe, ponieważ do ich wykonania stosujemy tylko naturalne olejki eteryczne. Są naturalne, zdrowe, pachną łagodnie, oddając nam wszystko to, co w sobie mają najlepsze.

zapachowe woski sojowe

Dekoracyjne lampiony zapakowane w komplecie z drewnianą podkładką i dwoma dużymi podgrzewaczami sojowymi. Roślinne wspomnienia misternie zatopione w przykuwającym wzrok lampionie, gdzie światło wydobywa z nich naturalne piękno, tworząc wyjątkową atmosferę, ofiarowując nam delikatność i namiastkę prawdziwej natury w naszym wnętrzu.

Lampion na podgrzewacz

Każdy lampion zapakowany jest z niezwykłą starannością w dekoracyjne pudełko wypełnione wiórkami papierowymi - idealny prezent.

zestaw składający się z jednej świecy sojowej o pojemności 120ml oraz dwóch pachnidełek do szafy o ciepłym, otulający zapachu dojrzałej śliwy i tuberozy, doprawionej goździkami i cynamonem z nutą słodkiej mandarynki. Pięknie pachnące, wnosząca odrobinę luksusu i magii do szafy, szuflady czy też garderoby-po prostu leżą i pachną.

zestawy prezentowe ze świecą

Świeca UPOMINEK – to świece prezentowe w dowolnie wybranym zapachu zapakowane w dekoracyjne pudełko wypełnione wełną drzewną.

świeca na prezent

Świece prezentowe mogą być wspaniałym upominkiem na wiele okazji: walentynki, święta czy urodziny. Wykonane są z wosku sojowego, który sprawia, że nie dymią, a czas ich palenia jest znacznie dłuższy niż popularnych świec parafinowych. To wszystko tworzy nasze świece prezentowe wyjątkowo trwałym i efektownym podarunkiem dla najbliżej osoby. 

wiele innych upominków zapakowanych ze szczególną starannością

woreczki zapachowe do szafy

 

PRODUKTY

Tutaj możesz nas znaleźć