KARiTEe w zgodzie z naturą

Ekskluzywna, naturalna świeca z wosku sojowego z zatopionymi roślinami

 

 

Ekskluzywna, naturalna świeca z ekologicznego wosku sojowego z zatopionymi roślinami o przyjemnym, delikatnym zapachu czystej natury oraz miłej dla oka aksamitnej strukturze. Świeca wykonana jest ręcznie z dbałością o każdy, nawet drobny szczegół. Zatopione w świecy rośliny idealnie współgrają z jej płomieniem, który wydobywa z nich naturalne piękno. Efekt lampionu, jaki powstaje podczas palenia świecy zachwyca i wprowadza unikatowy klimat w każdym wnętrzu. Delikatny zapach olejków eterycznych ( melisa z cytryną), którymi pachnie świeca, działa wyciszająco i odprężająco.

Wosk sojowy, którego używamy jest otrzymywany z wyselekcjonowanego, wolnego od GMO oleju sojowego. Jest przyjazny środowisku, podczas palenia nie kopci i nie wydziela szkodliwych substancji. Czas palenia świecy sojowej jest zdecydowanie dłuższy niż świec wykonanych z parafiny, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się nastrojem, jaki wprowadzają do naszego domu.

W skład zestawu wchodzi:

  • świeca sojowa,

  • pudełko prezentowe wypełnione dekoracyjnymi wiórkami papierowymi.

Wosk sojowy nie pozostawia trudnych do usunięcia plam, w przypadku rozlania wystarczy go usunąć ciepła wodą.

Wymiary świecy: wysokość - 7,5cm, średnica-9,5cm

Czas palenia ok 40h

Waga świecy ok 500 gramów

Z okazji lub bez, podaruj  wyjątkowy prezent, bo nic nie sprawia tak wielkiej przyjemności jak szczery uśmiech i radość bliskiej Ci osoby.

Tutaj możesz nas znaleźć