KARiTEe w zgodzie z naturą

świece naturalne, ręcznie robione, z naturalnego wosku - KARiTEe

Zapachowa świeca sojowa "Wakacje w Prowansji" w ceramicznej ręcznie robionej miseczce
EDYCJA LIMITOWANA

 

Zapach jest tak oszałamiający, że chciałoby się zatopić w nim na zawsze.Cudowny, odurzający i zapewniający niesamowite doznania. Zapach, w którym można się zatracić i zapomnieć o wszelkich troskach. Znaleźć się w samym środku kwitnącego pola lawendy, to jak dotknąć skrawka nieba, bo dla nas nie ma cudowniejszego aromatu.

W odróżnieniu od świec parafinowych świece sojowe nie dymią i nie wydzielają szkodliwych substancji, a ich czas palenia jest zdecydowanie dłuższy, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się nastrojem, który wprowadzają do naszego domu.

Świeca jest w całości wykonana ręcznie z poniższych składników:

  • wosk sojowy – otrzymywany z wyselekcjonowanego oleju sojowego. Nie wydziela toksyn podczas spalania. Jest biodegradowalny, nie zanieczyszcza środowiska naturalnego.

  • olejki eteryczne

  • drewnianego knotu, który delikatnie skwierczy podczas palenia.

  • dekoracyjne pudełko wypełnione wełną drzewną i przewiązane kokardką. 

  • ceramicznej ręcznie robionej miseczki, którą po wypaleniu świecy wystarczy umyć ciepła wodą i można wykorzystać w dowolny sposób. Miseczka powstała we współpracy Ceramiką Muskam.

Świeca jest unikatowa,  100% naturalna i w całości wykonana ręcznie, dlatego świetnie nadaje się na oryginalny i nietuzinkowy prezent.

Wymiary świecy: wysokość 7cm, szerokość 8,5cm

Pojemność: 150ml

Czas spalania: do 35hświeca sojowa na prezent

PRODUKTY

Tutaj możesz nas znaleźć