KARiTEe w zgodzie z naturą

Seria Kraina Zmysłów

Świeca sojowa WYTCHNIENIEZiemista, wytworna paczula w połączeniu z ciepłym i nieco pudrowym piżmem, tworzy bardzo elegancki, wytwory słodko korzenny zapach, który relaksuje i odpręża oraz daje uczucie komfortu, równowagi i zmysłowości zarazem.

Wytchnienie to zapach szczęścia i pogody ducha. Wprowadzi Cię w stan błogości, wyciszy, odpręży i wywoła uśmiech na twarzy.

Zapach zmysłowy, ciepły, słodki korzenno-balsamiczny

zapachowa świeca naturlana

Zapachowa świeca sojowa Tajemniczy ogród- zapach, który przeniesie Cię do niezwykłego ogrodu, gdzie wśród kwiatów i ziół znajdziesz ukojenie. To cudowna wędrówka, podczas której odkryjesz tajemnicę szczęścia.

polskie świece

Zapachowa świeca sojowa Zmysłowy wieczór- Uwodzicielski, niezwykle zmysłowy i tajemniczy zapach. Zapach dzięki któremu trudno oprzeć się chwili...

Przyjemny kwiatowo- orientalny zapach to połączenie olejku z geranium i paczuli. Zapach jest intensywny, lekko różany, natomiast dodatek ziemistej paczuli daje mu wymiar nieco orientalny.

W odróżnieniu od świec parafinowych świece sojowe nie dymią i nie wydzielają szkodliwych substancji, a ich czas palenia jest zdecydowanie dłuższy, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się nastrojem, który wprowadzają do naszego domu.świece sojowe z olejkami eterycznymi

CYTRUSOWA EUFORIA - zapachowa świeca sojowa

zapach, który działa niezwykle energetycznie. Połączenie cytrusowych nut, doprawionych szczyptą cynamonu od razu wprowadzą nas w dobry nastrój.

W odróżnieniu od świec parafinowych świece sojowe nie dymią i nie wydzielają szkodliwych substancji, a ich czas palenia jest zdecydowanie dłuższy, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się nastrojem, który wprowadzają do naszego domu.

Świeca jest w całości wykonana ręcznie z poniższych składników:

  • wosk sojowy – otrzymywany z wyselekcjonowanego oleju sojowego. Nie wydziela toksyn podczas spalania. Jest biodegradowalny, nie zanieczyszcza środowiska naturalnego.

  • olejki cytrusowe, olejek z kory cynamonu i piżma

  • bawełniany knot powleczony naturalnym woskiem

Aromat tej wielkości świecy jest najlepiej wyczuwalny w pomieszczeniach o wielkości 15 – 25 m2. Świeca szklanym słoiku o pojemności ok 120ml pali się do ok. 25 godzin.

100% ręcznie robione, nie jest to wyrób fabryczny bądź hurtowy.

świeca naturalna sojowa

Tutaj możesz nas znaleźć