KARiTEe w zgodzie z naturą

świece naturalne, ręcznie robione, z naturalnego wosku - KARiTEe

Podgrzewacze sojowe - naturalne i ekologiczne

 

  • Małe podgrzewacze sojowe o średnicy 3,7mm- opakowanie zawiera 12 szt. świeczek sojowych typu tealight. Tealighty zapakowane są w pudełko kartonowe wypełnione wiórkami papierowymi. Czas palenia jednej świeczki to 3h. Waga 1 szt. to około 11g, 12szt. x11g.

  • Duże podgrzewacze sojowe o średnicy 6cm- opakowanie zawiera 12 szt. świeczek sojowych. Podgrzewacze zapakowane są w bawełniany woreczek. Czas palenia jednej świeczki to 11h. Waga 1 szt. to około 40g, 12szt. x40g.

Wosk sojowy, którego używamy jest otrzymywany z wyselekcjonowanego, wolnego od GMO oleju sojowego. Jest przyjazny środowisku, czyli powstaje jako produkt uboczy w uprawie soi, a pod jej uprawę nie są wycinane czy wypalane lasy. Nie wydziela toksyn podczas spalania. Jest w pełni biodegradowalny, nie zanieczyszcza środowiska naturalnego ulegając szybkiemu rozkładowi nie powodując zagrożeń dla życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt. Wosk jest w 100% wegański ponieważ przy jego produkcji nie są wykorzystywane żadne produkty pochodzenia zwierzęcego. Nie pozostawia trudnych do usunięcia plam, a w przypadku rozlania bardzo łatwo można go usunąć ciepłą wodą.

W odróżnieniu od świec parafinowych świece sojowe nie dymią i nie wydzielają szkodliwych substancji, a ich czas palenia jest zdecydowanie dłuższy, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się nastrojem, który wprowadzają do naszego domu.telighty sojowe

PRODUKTY

Tutaj możesz nas znaleźć