Naturalne świece z wosku pszczelego

Duża świeca z wosku pszczelego Duża świeca z wosku pszczelego
Producent: KARiTEe
Cena:

83,00 zł

szt.
zobacz więcej

Zestaw świec z wosku pszczelego – unikalna dekoracja nie tylko w domu

Dostępne u nas świece wykonane z naturalnych składników wyróżniają się niezwykłym wyglądem. Umieściliśmy je w szklanym, poręcznym słoiczku, który wygląda niezwykle efektownie. Natomiast modele zwijane lub gładkie wolnostojące w formie walca prezentują się bardzo naturalistycznie i elegancko w każdych warunkach.

Dlatego niepalone modele świec można wykorzystać również, jako stylowe dekoracje do postawienia na regałach w salonie lub w jadalni. Tym, co szczególnie charakteryzuje naturalne świece z wosku pszczelego, to ich uniwersalność. Mogą one być stosowane w dowolnym pomieszczeniu, nie tylko w domu, lecz również w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, w gabinetach masażu oraz w SPA dla stworzenia przyjemnego klimatu. W kawiarniach i restauracjach zapalona świeczka postawiona na stoliku buduje niepowtarzalny nastrój, sprawiając, że goście chcą zostać dłużej.

świece z wosku pszczelego

 

Jak bezpiecznie palić naturalne świece z wosku pszczelego?

Żeby świeca dobrze się paliła i wydobywała naturalny słodko miodowy zapach, należy pamiętać o kilku istotnych rzeczach. Jedną z nich jest odpowiednie przechowywanie nieużywanych modeli. Ważne, aby stały z daleka od źródła wysokiej lub niskiej temperatury. Należy unikać wilgoci, suchego powietrza, a także, aby świece nie przemakały nadmiernie. Naturalny wosk mimo swojej trwałości, może przy niewłaściwym przechowywaniu stracić oryginalną estetykę. Dlatego pamiętaj, aby kupując nowy zestaw świec z wosku pszczelego, zadbać o właściwe miejsce do przechowywania jego, zanim będzie on wykorzystywany.

Rozpoczynając palenie świecy woskowej, warto zadbać, aby w pobliżu nie znajdowały się żadne łatwopalne przedmioty. Należy również pamiętać o tym, aby świeca nie była w zasięgu małych dzieci ani zwierząt domowych. Zapalając naturalne świece z wosku pszczelego dla zwiększenia wydobycia lepszego aromatu, warto palić zgodnie z instrukcją, która jest dołączona do każdego zestawu. Wtedy mamy pewność, że świece będą zachwycały nas swoim pięknem możliwie jak najdłużej. Pamiętaj również o tym, by regularnie oczyszczać świeczkę z resztek spalonego knota lub stopionego wosku. Zachowa ona wówczas dłużej elegancki i oryginalny wygląd.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl