KARiTEe w zgodzie z naturą

KARiTEe to niewielka pracowania ekologicznych w 100% ręcznie robionych świec z naturalnych wosków roślinnych, założona przez dwie pasjonatki Ewelinę i Iwonę.

Różnimy się pod wieloma względami, jednak łączy nas fascynacja pięknymi zapachami natury, które pozytywnie wpływają na nasze zmysły. Natura jest naszą inspiracją i naszym motorem do działania. Nasze pomysły to efekt ciągłej obserwacji przyrody, która nas otacza. Oczywiście nie jest to takie proste, bo obserwacja to jedno, a wdrożenie pomysłu w życie to ciężka praca. Masa nieudanych prób, testów, zwątpień, aż w końcu udaje się stworzyć ostateczny produkt, który w pełni nas satysfakcjonuje i wtedy pojawia się wielka radość.

Pragniemy, aby nasze produkty nie tylko cieszyły oko, ale także były wykonane z surowców przyjaznych środowisku naturalnemu, dlatego ich wybór nigdy nie jest przypadkowy, lecz poprzedzony wnikliwą analizą. Każdy zapach to nasza autorska kompozycja olejków eterycznych, bądź wysokiej jakości kompozycji zapachowych. Wszystkie rośliny, które wykorzystujemy w naszej pracowni zbieramy w naszych ogrodach lub pobliskich lasach, czy na otaczających nas łąkach. Wszystkie nasze wyroby są ręcznie wykonane i są efektem wielkiej pasji, miłości i zaangażowania.

W niewielkiej pracowni powstają wyjątkowe świece i woski naturalne, które nie są produkowane na ogromna skalę, lecz w niewielkich partiach z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół, począwszy od wyboru surowców, a skończywszy na pakowaniu produktu końcowego, po to abyś mógł do Ciebie trafić nietuzinkowy, ekskluzywny i wyjątkowy produkt.

Wybierając KARiTEe stawiasz na wysoką jakość, przejawiającą się w każdym detalu.

Seria MAŁE CUDEŃKA świece z zatopionym suszem kwiatowym bądź korzennym, które podczas palenia  tworzą efekt lampionu.
Naturalne świece sojowe, które podczas palenia tworzą lampion, a zatopione i rozświetlone w nich roślinki zapewniają piękny, unikatowy i zapadający w pamięci efekt. Każda świeca pachnie subtelnie olejkami eterycznymi potęgując dostania sensoryczne.

Tutaj możesz nas znaleźć