KARiTEe w zgodzie z naturą

świece naturalne, ręcznie robione, z naturalnego wosku - KARiTEe

Lampiony z wosku KARiTEe

 

Lampiony z wosku KARiTEe

Roślinne wspomnienia misternie zatopione w przykuwającym wzrok lampionie, gdzie światło wydobywa z nich naturalne piękno, tworząc wyjątkową atmosferę, ofiarowując nam delikatność i namiastkę prawdziwej natury w naszym wnętrzu.

Każdy z naszych lampionów jest nieco inny, ponieważ nie ma możliwości wykonania dwóch identycznych, nawet jeśli użyjemy takich samych roślin. Możesz mieć pewność, że to co trafia do Ciebie i jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Lampiony z wosku KARiTEe pakujemy w oryginalnie bawełniany woreczek lniany, który później możesz wykorzystać w dowolny sposób. Lampion sprzedawany jest w komplecie z drewnianą podkładką oraz dwoma sojowymi tealightami, które będą go rozświetlać naturalnym, zdrowym światłem. Zapal sojowy tealight, wstaw w środek lampionu (zwróć uwagę, aby tealight stał idealnie w środku) i ciesz się niezwykłym spektaklem światła i natury.

Wymiar lampionu: średnica 13cm, wysokość 12cm +/-1cm.

Lampion wykonany jest z wysokiej jakości oczyszczonej parafiny. Podczas użytkowania ścianki nie nagrzewają się ani nie topią. Należy tylko pamiętać, że nasze lampiony z wosku – aby odpowiednio wyglądały i służyły na dłużej – powinny mieć zapalany tealight na spodzie, w samym środku.

Każdy lampion zapakowany jest z niezwykłą starannością w dekoracyjne pudełko wypełnione wełną drzewną - idealny prezent. 

lampion na podgrzewacz

PRODUKTY

Tutaj możesz nas znaleźć