KARiTEe w zgodzie z naturą

Luksusowa, naturalna, ekologiczna tabliczka zapachowa, garderobianka.

 

Niezwykle dekoracyjna tabliczka zapachowa wykonana z wosku sojowego wypełnionego po brzegi naturalnymi olejkami eterycznymi. Pięknie pachnąca, wnosząca odrobinę luksusu i magii do twojej szafy, szuflady czy też garderoby.

Nasze tabliczki zapachowe dzięki temu, że są niezwykle dekoracyjne oraz pięknie pachną i cieszą się dużym powodzeniem jako drobne upominki lub podziękowania. Każda tabliczka jest starannie zapakowana, z dbałością o każdy nawet drobny szczegół. Na drewnianej zawieszce, znajdującej się na pudełku, możemy zamieścić imiona nowożeńców oraz datę ślubu, bądź też w zależności od potrzeby dowolnie wybraną dedykację.

Rodzaje tabliczek:

  1.  Z suszem korzennym      (pomarańcza, anyż, cynamon) o zapachu trawy cytrynowej - energetyzujący, słodki i przyjemnie cytrusowy zapach, który delikatnie orzeźwia wprowadzając zarazem upojną atmosferę relaksu i ukojenia.

  2.  Z suszem kwiatowym  (różowo-białe kwiatki)
    o zapachu grejpfruta z lawendą i paczulą. Ten niezmiernie piękny zapach to połączenie trzech olejków: grejpfruta, lawendy oraz paczuli. Zapach jest świeży, orzeźwiający, energetyczny, cytrusowo-kwiatowy, a jednocześnie ciepły i otulający. Działa uspokajająco, rozluźniająco oraz pobudza aktywność umysłową.

  3.  Z suszoną lawendą o zapachu lawendy z paczulą - zapach jest tak oszałamiający, że chciałoby się zatopić w nim na zawsze. Cudowny, odurzający i zapewniający niesamowite doznania. Zapach, w którym można się zatracić i zapomnieć o wszelkich troskach. Znaleźć się w samym środku kwitnącego pola lawendy, to jak dotknąć skrawka nieba, bo dla nas nie ma cudowniejszego aromatu.

Wymiary tabliczki: 6cm x 8,5cm

Waga: około 60g

Niezwykle dekoracyjna tabliczka zapachowa wykonana z wosku sojowego. Pięknie pachnąca, wnosząca odrobinę luksusu i magii do twojej szafy, szuflady czy też garderoby.

Tutaj możesz nas znaleźć